بانوان هیراد به دنبال قهرمانی

177

تمرینات تیم فوتبال بانوان هیراد به منظور حضوری پرقدرت در لیگ دسته اول کشور در رشت در حال پیگیری است.

به نقل از خط اول ورزشی، «سید اصغر هاشمی» مالک و موسس باشگاه هیراد رشت با بیان این مطلب گفت: پیرو گسترش فعالیت‌های مجموعه گردشگری هیراد، نیاز بود به مسؤولیت‌های اجتماعی که گردن ماست نیز توجه کنیم، از همین رو بعد از اینکه یکی دو سال از تیم فوتبال بانوان رشت حمایت مالی کردم، وقتی موفقیت‌ها و انگیزه دختران جوان فوتبالیست و فوتبالدوست را دیدم تصمیم گرفتم، حال که تیم به مراحل بالاتر صعود کرده، با ثبت یک باشگاه فرهنگی ورزشی، نظم خاصی به این فعالیت‌ها دهم.

وی افزود: با هماهنگی و همکاری هیأت فوتبال استان و اداره کل ورزش و جوانان گیلان چندی پیش باشگاه هیراد گستر رشت به ثبت رسید و بناست به زودی اولین مسابقه رسمی خود را در لیگ دسته اول کشور انجام دهد.

لازم به ذکر است: تیم فوتبال دختران رشت بعد از اینکه با حمایت‌های مالی مجموعه هیراد، در لیگ برتر گیلان قهرمان شد، تابستان جاری در لیگ دسته دوم کشور نیز خوش درخشید و توانست در هر دو مرحله این بازی‌ها بدون شکست قهرمان شود و به لیگ دسته اول کشور راه یابد. سرمربیگری این تیم نیز برعهده نسترن زیبایی بازیکن سابق تیم شهرداری رشت است که سابقه بازی کردن در تیم‌های شهرداری دزفول و سپیدار قائمشهر را نیز دارد و امروز در کسوت مربیگری بسیار امیدوار است با حمایت‌های مجموعه هیراد و البته تلاش بازیکنان خوبی که جذب کرده است به لیگ برتر فوتبال کشور راه یابد.

گفتنی است: لیگ دسته اول فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با شرکت نه تیم هیراد رشت، شاهو کامیاران، آکو کرمانشاه، سلیمى بوشهر، وارش نوشهر، پرسپولیس شیراز، پاس همدان، تام اصفهان و تیم ب شهرداری سیرجان، از ۹ آذر ماه و به صورت تک رفت و در ۹ هفته برگزار شود.

در هفته اول این رقابت‌ها قرار است؛ جمعه نهم آذر ماه تیم هیراد رشت در ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان شاهو کامیاران باشد. این بازی راس ساعت سیزده آغاز می‌شود و تماشای آن برای بانوان گیلانی رایگان است.

نظرات بسته شده است.