قطع برق ۱۹ اداره و صدور ۳۰۰ اخطار قطعی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان اعلام کرد:

29

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با بیان اینکه از شروع اجرای برنامه‌های گذر از پیک تابستانه تاکنون، برق ۱۹ اداره و سازمان قطع شد، گفت: تاکنون بیش از ۳۰۰ اخطار قطع برق برای ادارات و سازمان‌های دولتی استان صادر شده است.

 

«مسعود صادقی خمامی» گفت: شرکت توزیع برق پس از صدور اخطار وعدم رعایت الگو از سوی ادارات، نسبت به قطع برق آن‌ها اقدام و وصل مجدد منوط به تعهد بالاترین مقام دستگاه خواهد بود.

وی با اشاره به پایش شیکه‌های توزیع برق برای جلوگیری از مصرف بی‌رویه افزود:  از شروع اجرای برنامه‌های گذر از پیک تابستانه تاکنون، برق ۱۹ اداره و سازمان در استان که الگوی صحیح مصرف برق را رعایت نکردند، قطع شد.

صادقی خمامی ضمن اشاره به دستورالعمل‌های ارسالی از سوی شرکت توانیر مبنی بر پایش مصرف برق ادارات و دستگاه‌ها افزود: این مشترکین ملزم به کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعات اداری و همچنین کاهش مصرف به میزان ۷۰ درصد در ساعت غیر اداری هستند.

صادقی خمامی تاکید کرد: باتوجه به هماهنگی انجام شده از سوی وزارت نیرو در سطح کلان و همچنین استانداری گیلان، ساعات کار اداری استان به منظور کاهش پیک مصرف روزانه برق تغییر یافته و این مهم در کنار رعایت صحیح الگوی مصرف توسط سازمان ها و ارگان های مختلف در ساعات اداری، کمک شایان توجه‌ای به پایداری شبکه‌های برق می‌کند.

نظرات بسته شده است.