بهره برداری از ۸ کیلومتر باقی مانده در شهریور ۱۴۰۲

مجری طرح آزادراه قزوین – رشت خبر داد:

0 274

هشت کیلومتر باقی مانده آزاد راه قزوین – رشت، شهریور ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد.

«میلاد دوستی» مجری طرح آزادراهی قزوین – رشت در گفت وگو با مرور از اتمام احداث ۴ پل و دو تونل در مسیر رفت آزاد راه قزوین – رشت خبر داد و گفت: تاکنون ۸۵  درصد از این مسیر پیشرفت فیزیکی داشته و در حال حاضر فقط اجرای پل بلوار وحدت و لاینینگ ۲ تونل از ۴ تونل موجود مسیر باقی مانده که تا هفته دولت سال بعد به پایان می رسد.

 وی با تاکید به اجرای لاینیگ یک کیلومتری دو تونل فوق افزود: بخش عمده ای از پروژه انجام شده و فقط نرده گذاری، کف گذاری و قاب گذاری تونل های ۳ و۴ تا باقی مانده که تا سال آینده به پایان می رسد.

 دوستی اظهار کرد: برای تکمیل نهایی این پروژه به چیزی حدود ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است. تاکنون نیز در این مسیر بالغ بر هزار میلیارد تومان هزینه شده است.

دوستی همچنین به احداث بزرگترین پل هوایی کشور بروی رودخانه سفید رود اشاره کرد و گفت: احداث دهانه ۳۰۰ متری و نصب کابل بروی این پل، آنرا در کشور خاص کرده و در حال حاضر نصب سازه آن انجام شده است.

 مجری آزاد راه قزوین رشت تاکید کرد: کلیه اقدامات انجام شده در ۸ کیلومتر باقی مانده آزاد راه  در مسیر رفت ازسمت قزوین به رشت بوده و برای مسیر برگشت که چالش چندین ساله شهروندان رودباری است هنوز تصمیم گیری نشده است. فعلا چندین طرح برای این مسیر از داخل شهر رودبار مطرح شده که باید از سوی مسوولین تصمیم گیری شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.