ورود شرکت های صنایع هوایی به منطقه آزاد انزلی

0 436

سازمان صنایع هوایی نیرو‌های مسلح و سازمان منطقه آزاد انزلی درخصوص تولید و استقرارهواپیمای آب نشین درمنطقه آزاد انزلی، استقرار دفتر صنایع هوایی، معرفی مزیت‌های قانونی و پتانسیل‌های منطقه آزاد انزلی به فعالین بخش خصوصی تفاهم نامه امضا می‌کنند.

«امیر سرتیپ دوم خواجه فرد» رییس سازمان صنایع هوایی نیرو‌های مسلح و معاون وزیر دفاع با رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص توسعه همکاری‌های دوجانبه و ایجاد بستر لازم به منظور سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه صنایع هوایی گفت و گو کرد.

«اوسط اکبری مقدم» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به فعالیت‌های چندگانه منطقه آزاد انزلی در حوزه‌های اقتصادی، تجارت و گردشگری گفت: با توجه به زیر ساخت‌های ایجاد شده در بخش حمل و نقل ریلی و ایجاد آزاد راه‌های ارتباطی نیاز است که با بهره گیری از ظرفیت‌های صنایع هوایی در حوزه گردشگری و تجارت در منطقه آزاد انزلی برجسته شود.

وی در ادامه به زمینه سازی تبادل تکنولوژی بین منطقه آزاد انزلی و کشور‌های حاشیه خزر اشاره و افزود: در بخش آموزش، تولید و طراحی قطعات و همچنین توسعه زیر ساخت‌های حمل و نقلی با مشارکت سازمان صنایع هوایی و منطقه آزاد انزلی می‌توان از ظرفیت بخش خصوصی و کشورهای همسایه نیز بهره برد.

«امیر سرتیپ دوم خواجه فرد» رییس سازمان صنایع هوایی نیرو‌های مسلح و معاون وزیر دفاع نیز با اشاره به لزوم توسعه فعالیت‌های مشترک در منطقه آزاد انزلی بیان کرد: سازمان صنایع هوایی به عنوان متولی صنعت هوایی در کشور سعی می‌کند زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود در کشور را به پشتوانه بخش خصوصی در حوزه‌های صنعتی تجاری و حمل و نقل ترکیبی فعال کند تا در این حوزه نوپا و‌های تک کشورمان به گردشگران و تجار خدمات مناسب ارائه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.