«زن‌های ما» در انزلی

کاری از گروه تئاتر فرهنگ

0 295

 «زن‌های ما» عنوان نمایشی است که از بیست و هشتمین روز اردیبهشت در انزلی روی صحنه می‌رود.

«محمد رضا حسین زاده» کارگردان این اثر در گفت‌وگو با مرور اظهار کرد:  نمایشنامه‌ی  «زن‌های ما» نوشته‌ی «اریک اسوس» نویسنده‌ی  فرانسویِ متولد تونس  است که  توسط  خانم «ساناز فلاح فرد»  به فارسی ترجمه شده است.

  وی درباره‌ی داستان این نمایش گفت:  پل، مکس و سیمون سه دوست  با  رفاقتی   ۳۵ ساله هستند. آنها  با هم  قراری  دارند و مکس میزبان  دوستان خویش در آپارتمان بزرگش است.  داستان نمایش در سه بخش و به فاصله‌ی زمانی چند ساعته در سالن اصلی خانه می‌گذرد . آنها دور هم جمع می‌شوند  تا با بازی و تفریح شبی سرگرم‌کننده داشته باشند، اما ناگهان با ورود سیمون  جریان عوض می شود.

حسین‌زاده  در بخشی از اظهاراتش یادآور شد: این نمایش حاصل بیش از هشت ماه تمرین است که در مواقعی به جهت شرایط جامعه و کشور تعطیل و دوباره تمرینات از سر گرفته شد.  آقایان «عباس پیشگاه بحری» در نقش سیمون، «فرهاد رحمان زاده» در نقش مکس  و «حسن ویسی خانی» در نقش پل بازی می‌کنند . خانم «سارا بخشی» نیز با ایده‌پردازی کارگردان اثر نقش‌های مکملی را به عنوان همسر مکس و در ذهنیت او ایفا می‌کند.  همچنین «آرزو نبی زاده»، «هلیا رهنین»، «سهیل خداخواه»، «لیلا زارع»، «لیلا پرداس»، «سید کریم حسینی»، «ملیکا غریب»، «نسیم یعقوبی» و «هستی ریسمانتاب»  نیز در اجرای این نمایش  همکاری می‌کنند.

   گفتنی‌ست، این نمایش  که کاری از گروه تئاتر فرهنگ است،  از روز پنجشنبه  ۲۸ اردیبهشت تا ۵ خرداد ۱۴۰۲  در سالن نمایش «ابراهیم مرادی» به نشانیِ بندرانزلی، میدان مالا، خیابان معلم، اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی بر روی صحنه است. زمان ورود تماشاگران به سالن ۱۹:۳۰و  زمانِ و شروع نمایش  ۱۹:۴۵ است. باجه‌ی فروش بلیط  جنب در وردی سالن قرار دارد.  مدت زمان نمایش   ۷۰ دقیقه و بهای  بلیت آن  ۵۰ هزار تومان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.