۲ بومی و ۲ غیر بومی در راه شهرداری رشت

گزینه‌های نهایی شهرداری رشت انتخاب شدند؛

0 349

اعضای شورای اسلامی شهر رشت پس از شنیدن برنامه‌ها و بررسی سوابق داوطلبان تصدی پست شهرداری رشت، چهار نفر را به عنوان گزینه‌ نهایی خود انتخاب کردند.

در این رابطه «محمدحسین واثق کارگرنیا» رئیس شورای اسلامی رشت گفت: ۲۲ نفر از جمع ۴۴ داوطلب تصدی شهرداری رشت، دارای شرایط برخورداری از حداقل ۹ سال سابقه مدیریت میانی، برنامه‌های خود را برای مجموعه شهرداری و شهر در جلساتی با حضور اعضای شورای اسلامی ارائه دادند که در نهایت چهار نفر به عنوان گزینه‌ نهایی معرفی شدند. این چهارنفر با حضور مجدد در صحن شورا، برنامه هایشان را ارائه و پس از جمع‌بندی، یک نفر دارای بالاترین رای به عنوان شهردار رشت معرفی خواهد شد.

 وی رضا طاهری، حسین مرادی، رحیم شوقی و مجتبی خدمت‌بین‌دانا را به عنوان چهار گزینه نهایی تصدی پست شهرداری رشت معرفی کرد و ادامه داد: از این چهار نفر، دو تن بومی و دو نفر غیر بومی هستند که یک نفر دارای مدرک دکتری و سه نفر دیگر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

واثق کارگرنیا با بیان اینکه ۲ نفر عصر امروز چهارشنبه و ۲ نفر دیگر شنبه هفته آینده با حضور در صحن شورا ارائه برنامه خواهند داشت، اضافه کرد: در نهایت پس از رای‌گیری از بین چهار نفر، یک نفر دارای بالاترین رای به عنوان شهردار رشت انتخاب و به وزارت کشور برای تایید معرفی می شود.

لازم به ذکر است؛ بررسی رزومه‌های داوطلبان برای تصدی پست شهرداری رشت بعد از اینکه رای دیوان عدالت ادارای در ارتباط با صحت استیضاح سیدامیرحسین علوی شهردار پیشین رشت تایید شد، بر اساس فراخوان از ۲ هفته گذشته در دستور کار قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.