شکست سارا بهمنیار در لیگ جهانی کاراته

0 650

«سارا بهمنیار» کاراته کای ملی پوش گیلانی با شکست در دیدار رده بندی از کسب مدال در لیگ جهانی کاراته وان شیلی باز ماند.
وی در وزن ۵۰- کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت که پس از استراحت در دور اول، در مرحله دوم برابر جولیانا دی اولیورا از برزیل قرار گرفت که در نهایت این حریفش را با نتیجه هفت بر صفر شکست داد.
سارا بهمنیار در دور سوم نیز رو در روی آیچا سایا از مراکش قرار گرفت که سرانجام این حریف قدرتمند خود را با نتیجه چهار بر دو مغلوب کرد تا به دور چهارم راه یابد که در این مرحله نیز برابر سراپ اوزچلیک از ترکیه دارنده شش مدال طلا، یک نقره و دو برنز کاراته وان و قهرمان جهان قرار گرفت که در نهایت با نتیجه شش بر دو مغلوب این حریفش شد.
با راهیابی سراپ اوزچلیک به دیدار فینال، سارا بهمنیار راهی دیدار رده بندی شد که در این مرحله نیز این کاراته کای با قبول شکست برابر حریفی از کشور چین ، از کسب مدال برنز بازماند.
نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۲۰ از روز جمعه با حضور ۴۶۶ کاراته کای از ۶۵ کشور جهان به میزبانی سانتیاگو در شیلی برگزار و درنهایت تیم ملی ایران با کسب پنج مدال طلا و یک مدال برنز قهرمانی این مسابقات شد.
سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی که اسفند سال گذشته مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش را کسب کرد، در وزن ۵۰- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلای پنجمین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مدال طلای ششمین مرحله لیگ کاراته اون در مسکو، مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.