ضعف مدیران رودسر در جذب اعتبارات مدیریت بحران

0 443

«حسین اسمعیل پور» فرماندارشهرستان رودسر از پیشرفت کند پروژه‌های حوادث غیرمترقبه در رودسر انتقاد کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه ها به ۱۵ درصد هم نمی‌رسد.
اسمعیل پور در نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت: پیشرفت فیزیکی کند پروژه‌های عمرانی درحال زیبنده این شهرستان نیست.
وی با بیان اینکه روسای ادارات شهرستان رودسر نسبت به جذب اعتبارات تخصیص داده شده ازسوی ستاد مدیریت بحران استان ضعیف عمل کرده اند، افزود: یکی ازموانع اصلی اجرا نشدن مصوبات مدیریت بحران در سطح شهرستان عدم تنفیذ اختیار از سوی ادارات کل استان به روسای شهرستانی است که لزوم تجدید نظر در این زمینه ضروری است.
فرماندار رودسر افزود: همه مدیران شهرستان باید تمام توان خود را به کار گیرند تا اعتبارات تخصیص یافته از سوی ستاد مدیریت بحران استان را جذب کنند و در این راستا هیچگونه سستی در عملکرد قابل قبول نیست.

پیشتر «اسدالله عباسی» نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز با انتقاد از رها شدگی حجم بالایی از پروژه‌های عمرانی در رودسر گفته بود: این پروژه ها مدت‌ها است بدون هیچ پیشرفت فیزیکی رها شده اند. بنابراین از استاندار انتظار داریم برای جلوگیری از دلسرد شدن مردم با مدیران کم‌کار استان برخورد قاطع و جهادی داشته باشد.
نماینده مردم رودسر و املش با توجه به کندی اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح این شهرستان به نارضایتی مردم رحیم آباد تاکید کرده بود: اجرایی روکش آسفالت محور رحیم آباد به گرمابدشت دو سال است که به علل مختلف هنوز تکمیل نشده و به پایان نرسیده است.
وی خواستار انسجام لازم در ادارات شهرستان رودسر و کاهش بروکراسی‌ اداری و کم‌کاری‌ها مدیران در اخذ اعتبارات شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.