علیزاده؛ معاون عمرانی سابق در راه استانداری گیلان؟

0 1,138

بعد از خداحافظی دکتر سالاری از استانداری گیلان، گمانه زنی های زیادی درباره استاندار بعدی گیلان زده شد و دهها نفراز سوی رسانه های استان درغیاب نظر و رایزنی رسمی مجمع نمایندگان استان برای تصدی این پست تعرفه و معرفی شدند. اکنون شنیده ها حاکی است در جلسه احتمالی هیات دولت که امروز برگزار می شود یک گیلانی و معاون عمرانی سابق از شانس بالایی برای تصدی پست مقام عالی دولت در استان برخوردار است.

آخرین شنیده ها از انتخاب «محمد جعفرعلیزاده» برای انتصاب به عنوان استاندار گیلان خبر می دهند.

در حال حاضر وی معاون وزیر راه و شهرسازی و نیزمدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی وعمومی است. علیزاده در کارنامه خود معاونت عمرانی استانداری های گیلان، بوشهر و اصفهان مدیرکلی راه و ترابری خوزستان عضویت درهیات مدیره منطقه آزاد انزلی را تجربه کرده است.

پیش از علیزاده نیز در روزهای گذشته آخرین نفری که رسانه ها به عنوان گزینه اصلی استانداری معرفی کرده بودند وحتی به دیدار نماینده ولی فقیه دراستان رفته بود«محمدرضا صالحی» مشاور فعلی وزیر کشور و استاندار پیشین خراسان شمالی بود. همچنان که ۱۰ گزینه دیگر در طی این مدت از سوی رسانه ها و نهادها و تشکل های حزبی  معرفی شده بودند. از جمله آنها می توان به «قاسم رمضانپور» نماینده سابق مجلس، «سیروس شفقی» فرماندار پیشین رشت، «سید محمداحمدی» معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان، «کیوان محمدی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، «محمد ولی روزبهان» رییس سابق سازمان چای، «بابک دین پرست» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و«اقبال عباسی» استاندار فعلی چهار محال بختیاری اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.