تولید دستگاه ضد عفونی کننده محیط

با انجام مهندسی معکوس تولید ازن ژنراتور در منطقه آزاد انزلی صورت گرفت

0 377

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی «هلدینگ پارس آب کاسپین» با سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ناحیه دو این منطقه به ایجاد « شرکت راش کیان کاسپین » منطقه آزاد انزلی اقدام کرده و در زمینه طراحی و تولید دستگاه ازن ژنراتور از طریق اجرای مهندسی معکوس مشغول به فعالیت است. این اقدام نه تنها مانع خروج ارز از کشور شده، بلکه با گام برداشتن درمسیر صادرات، و با توجه به کارکرد ضدعفونی‌کننده قوی این دستگاه ها درایام شیوع کرونا، محصولات تولیدی این واحد، به عنوان یکی از ابزارهای مهم ضدعفونی کردن محیط، از قابلیت ایفای نقش برخوردار است.

سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از شرکت های نوآور و صادرات محور، با در نظرگرفتن بسته‌های حمایتی و تشویقی اقدام به حمایت از شرکت هایی که با تولیدات خود، کشور را از واردات بی نیاز می کنند پرداخته و شرکت مزبور یکی از این نمونه‌های موفق است.

«علی شگفت» مدیرعامل هلدینگ پارس آب کاسپین در خصوص طراحی مهندسی و تولید دستگاه ازن ژنراتور گفت: محصولات تولیدی این شرکت مشتمل بر دستگاه های ازن ژنراتور، تصفیه آب و هوای خانگی، و صنعتی است که با نشان تجاری”R. K. C” به بازار مصرف داخلی و خارجی عرضه می شود و درعین حال موفق به اخذ تأییدیه از یکی از شرکت های مطرح اروپایی برای محصولات تولیدی خود شده است.

رئیس هیأت مدیره شرکت راش کیان کاسپین منطقه آزاد انزلی،افزود: از زمان شروع به فعالیت، با اجرای مهندسی معکوس در زمینه طراحی و ساخت قطعات لازم برای ساخت اجزای مختلف این دستگاه به موفقیت های خوبی دست یافته ایم، به نحوی که علی رغم تحریم ها،هیچ نیازی به مواد اولیه و تأمین قطعات از خارج کشور در این واحد وجود ندارد و به عبارتی در تولید این محصول به خودکفایی صد در صد رسیده ایم.

وی با بیان اینکه تا پیش از این دستگاه های ازن ژنراتور از کشورهای اروپایی و چین وارد کشور می شد و این در حالی است که محصول تولیدی این شرکت با هزینه یک سوم نمونه خارجی و با استانداردهای بین المللی تولید می شود، اضافه کرد: این واحد تولیدی موفق به تجهیز چندین واحد تولیدی تولید کننده ماسک و لباس بیمارستانی درسطح منطقه به این دستگاه ها جهت ضد عفونی محیط شده و هم اکنون ماسک ها و لباس های بیمارستانی تولید شده در منطقه آزاد انزلی توسط دستگاه های ازن ژنراتور در محیط های استریل ضدعفونی، و سپس به مشتریان تحویل می گردد.

وی افزود: براین اساس از این  دستگاه می توان جهت ضدعفونی کردن اماکنی چون متروها،کارخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، ادارات،مراکز خرید بزرگ و کوچک، سالن های مختلف و سایر مکان های عمومی استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.