اعضای شورا از پاسخ‌های علوی قانع نشدند

برای سومین بار پیاپی؛

0 238

در جلسه علنی شورای اسلامی رشت که عصر چهارشنبه با موضوع بررسی طرح سوال از سیدامیرحسن علوی شهردار این شهر برگزار شد، اعضای شورا از پاسخ‌های ارائه شده توسط شهردار، قانع نشدند.

در این جلسه پس از رأی گیری، ۶ عضو از ١١ عضو شورای اسلامی شهر رشت از پاسخ‌های شهردار قانع نشدند و به این ترتیب اگر چهار نفر از اعضای شورای اسلامی رشت درخواست استیضاح دهند، استیضاح شهردار رشت کلید می‌خورد.

طرح سوال از سیدامیرحسین علوی شهردار رشت چهارشنبه هفته گذشته برای سومین بار از آغاز فعالیت وی در تصدی شهرداری در شورای اسلامی این شهر در ۱۰ بند و با امضای ٢ نفر از اعضای شورای اسلامی رشت اعلام وصول شده بود. علوی به مدت ١٠ روز برای پاسخ به سوالات فرصت داشت که عصر دیروز برای حضور در جلسه و پاسخگویی حضور یافت.

شهردار رشت به سوالاتی از جمله انتصابات نامناسب و جابجایی‌های مکرر در فواصل زمانی کوتاه، عدم اقدام عملی برای اجرای پروژه‌های مهم، وضعیت بسیار نامناسب آسفالت خیابان‌ها به ویژه خیابان‌های فرعی، عدم اقدام مؤثر برای شناسایی مشاغل پرترافیک، عدم زیباسازی محیطی از جمله المان‌های نصب شده در میادین و معابر شهر، آذین بندی‌های مناسبتی، روشنایی معابر و خیابان‌های سطح شهر پاسخ داد.

پس از ارائه پاسخ‌های سیدامیرحسین علوی به ۱۰ سوال اعضای شورا و پس از رأی گیری صورت گرفته، از ۱۱ نفر عضو شورا، ۶ نفر از پاسخ‌های شهردار رشت قانع نشدند.

محمدحسین واثق کارگرنیا، علیرضا تاج شهرستانی، حسن کریمی کرنق، شمس شفیعی، مسعود عباس نژاد و مهدی نوری هریس شش عضوی بودند که از پاسخ به سوالات قانع نشدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.