به مردم جواب قانع کننده بدهید

محمد یاری نماینده تالش در تذکر ی به رییس مجلس؛

0 279

در حالی که بیش از سه ماه از وقوع مسمومیت‌های عجیب و غریب دانش آموزان دختر در مدارس گذشته، امروز نماینده مردم تالش در تذکری به رییس مجلس شورای اسلامی، خواستار جواب قانع کننده ای برای مردم در رابطه با مسمومیت دانش آموزان شد.

«حسن محمد یاری» نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی، امروز صبح در جلسه علنی مجلس در تذکری خطاب به رئیس مجلس، گفت: تعدادی از نمایندگان در نشست امروز موضوع مسمومیت دانش آموزان را مطرح کردند و این موضوع دغدغه و مشکل تمامی نمایندگان است و ما به عنوان نماینده مردم باید در این رابطه پاسخ قانع کننده‌ای داشته باشیم.

وی ادامه داد: باید به ما اعلام شود که راه حل این مشکل و دغدغه چیست و باید با شفاف‌سازی جواب قانع کننده‌ای برای مردم داشته باشیم؛ شما به عنوان یکی از سران قوا اطلاعاتی دارید و ما نماینده مردم هستیم و مردم از ما انتظار پاسخ دارند و باید شما این موضوع را برای ما توضیح و شفاف‌سازی کنید تا مورد استفاده بدخواهان و معاندان نظام قرار نگیرد و بسیاری از ابهامات را مرتفع کند.

در همین رابطه «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: مجلس کمیسیون امنیت ملی را مامور پیگیری این موضوع کرده و پاسخ خواهد داد. به دلیل اینکه این دغدغه و موضوع برای چندمین بار توسط نمایندگان در نشست امروز مطرح می‌شود و به کمیسیون امنیت ملی و جلال زاده رئیس این کمیسیون ماموریت داده شده موضوع مذکور را پیگیری و دنبال کنند بنابراین از ایشان خواهیم خواست توضیحاتی را در این نشست ارائه کنند.

لازم به ذکر است؛ طبق اعلام خبرگزاری‌های رسمی، ۱۰ استان و در مجموع ۵۸ مدرسه و حدود ۹۰۰ دانش‌آموز در مدت بیش از ۳ ماه، مورد هدف حمله‌کنندگان قرار گرفته و دچار مسمومیت شده‌اند. با توجه به روند افزایشی این اقدامات در روزهای گذشته، احتمال دارد که این آمار در روزهای آتی بالا برود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.