رونمایی از کتاب گل‌افشانی در مراسم سالگرد دکتر محمد معین

0 467

«فیروز فاضلی»  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با اشاره به رونمایی از کتاب گل‌افشانی در مراسم سالگرد دکتر معین گفت: یکی از ویژگی‌های مهم این کتاب پرس‌وجو کردن از مردم در رابطه ویژگی دکتر معین است.

وی یکی از کارهای بسیار خوب در مراسم سالگرد دکتر معین را تجلیل از برگزیدگان علمی عنوان کرد و افزود: جوانان برای انجام هرکاری باید انگیزه پیدا کنند و جامعه با نشان دادن اهمیت خود به علم باید جوانان را به‌سوی پیشرفت علمی سوق دهند.
فاضلی آرامگاه دکتر معین را یک برند برای آستانه‌اشرفیه معرفی کرد و بیان کرد: فرهنگ هر شهر نشان‌دهنده هویت مردمان منطقه است و اگر سعی داریم که هویتمان را نشان دهیم باید فرهنگ‌سازی شود که باید شهرستان آستانه‌اشرفیه از ظرفیت دکتر معین ناحیه استفاده را کرده و در کنار حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف، دکتر معین را به‌عنوان برند خود معرفی کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با تأکید بر حمایت ارشاد از طرح‌های با برنامه در حوزه فرهنگی تصریح کرد: کسانی که در حوزه‌های فرهنگی طرح و برنامه دارند می‌توانند این برنامه را ارائه داده که در کارگروه اشتغال استان بررسی شود و مجموعه ارشاد تمام تلاش خود برای اجرایی شدن این طرح انجام می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.