رفتن به بالا
  • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Friday 13 December

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری گیلان از اختصاص ۳۱۰ میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان خبر داد.

«آرش فرزام صفت» در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان همچنین از دو مصوبه جدید بخشش جرائم تامین اجتماعی و بخشش جرائم مالیاتی برای واحدهای تولیدی شهرستان‌های استان خبر داد و افزود: این دو مصوبه لازم الاجرا و مدت زمان آن محدود است.

فرزام صفت ادامه داد: در سال گذشته ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در جهت رونق تولید به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است و۳۰۰ واحد غیرفعال با فعالیت زیر ۳۰ درصد با تسهیلات مذکور مجدد به چرخه تولید بازگردانده شده‌اند.

در این باره مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز با اشاره به میزان پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها برای طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری گفت: تاکنون برای سه هزار و 818 طرح مبلغ دو هزار و 888 میلیارد ريال معادل 55 درصد از اعتبارات ابلاغی و 85 درصد از اعتبارات تخصیصی با پیش‌بینی پنج هزار و 854 نفر اشتغال توسط بانک‌های عامل پرداخت ‌شده است.

«عباس علیزاده» افزود: از جمع کل پنج هزار و 288 میلیارد ریال از اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری گیلان مبلغ سه هزار و 393 میلیارد ریال از طریق بانک‌های عامل به استان تخصیص ‌یافته است.

وی با اشاره به بیشترین جذب اعتبارات توسط بانک توسعه و تعاون افزود: در حوزه اعتبارات اشتغال روستایی وعشایری این استان، بانک توسعه و تعاون با پرداخت 675 میلیارد ریال معادل 76 درصد اعتبارات ابلاغی و 105 درصد اعتبارات تخصیصی بیشترین جذب را داشته است.

به اشتراک گذاری

اخبار مرتبطآخرین اخبار