سرچشمه فروریخت

0 286

درست ۱۱ روز پیش اعضای شورای شهر، طرح نیمه تمام شهرداری رشت را پس از سال‌ها بلاتکلیفی، با پی‌گیری‌های خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان در ششمین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رساند

رضا عاشری یکی از اعضای شورای شهر رشت در صفحه اینستاگرامش با هدف حمایت از آقای علوی نوشت بزودی این خیابان ریزش می‌کند؛ لازم نبود که پیشگو باشی کافی است که حتی با یک نفر از مردم محلی یا یک تحصیلکرده بدون تجربه عمران گفتگو کنی تا بدانی چه خطری پیش روست.

این خیابان که ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه عمومی شهر صرف آن شد، با نگاهی غیرکارشناسی و  بدون توجه به اصول اساسی کارها، تقریبا مانند بسیاری از فعالیت‌های عمرانی و خدماتی شهرداری رشت با فشار اعضای شورای اسلامی یا بدون آن در همین مسیر یکطرفه قرار دارد. بنظر می‌رسد که علت شناسی این موضوع را می‌بایست در بدعت گزاری که در یادداشت «علوی؛ شهردارِ خودمدارِ سابقا وفادار» در مرور نیز بدان اشاره شده جست، بدعتی که سبب شده مدیران بیش از امور شهری به فکر خوش‌آمد اعضای شورای شهر باشند.

رضا عاشری که این روزها معتقد شده است  که اگر این پروژه به این راحتی اجرایی بود، علوی اجرا می‌کرد؛ پاسخ دهند که چرا همان مدیر عمران آقای علوی امروز به دنبال اجرای این خیابان بوده و بنابراین نقش شورانشینان در چنین اتفاقی چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.